GF12063YO Sonnenschein Battery (GF1263Y / GF 12 63 YO)
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Sonnenschein |
| Range | Sonnenschein GF |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Gel |
| Capacity (C20) | 70 Ah |
| Length | 261 mm |
| Width | 171 mm |
| Height inc. terms | 210 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 295.20 inc. VAT
























