Deta Gel DG110 Equivalent Battery
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Exide |
| Product Code | ES1200 |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Gel |
| Capacity (C20) | 110 Ah |
| Length | 286 mm |
| Width | 269 mm |
| Height inc. terms | 230 mm |
| Other References | G110 |
| NCC Class | A |
| Guarantee | 1 Year |
£ 221.99 inc. VAT




















