Platinum Car Battery LB6110M

Temporarily Out Of Stock
This item is temporarily out of stock.
Please contact us to enquire about an alternative product.
1000OutOfStock
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Platinum |
| Battery Length | 351 mm |
| Battery Voltage | 12 V |
| Battery Width | 174 mm |
| Battery Capacity | 100 Ah |
| Battery Function | Starter Battery |
| Battery Height | 188 mm |
| Product Description | Platinum |
| Barcode (EAN) | 5060043803957 |
Product Videos
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.






