Platinum Pro Golf 33ah Battery PRG-33

Temporarily Out Of Stock
This item is temporarily out of stock.
Please contact us to enquire about an alternative product.
1000OutOfStock
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Platinum |
| Battery Voltage | 12 V |
| Battery Width | 130 mm |
| Battery Capacity | 33 Ah |
| Battery Function | Starter Battery |
| Battery Height | 167 mm |
| Battery Length | 195 mm |
| Product Information |
|
| Product Title | Golf & Mobility Battery - 33Ah |
| Barcode (EAN) | 5060043804459 |
Product Videos
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.






