61.21-9 457 224 BMW Battery Replacement 12V 14Ah 61219457224
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Enduroline |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 14 Ah |
| CCA (EN) | 165 A |
| Length | 151 mm |
| Width | 88 mm |
| Height inc. terms | 147 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 36.79 inc. VAT









