Fulbat FUBYB14L-A2-GEL12V Motorcycle GEL Battery
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Terminals | ![]() ![]() |
| Brand | Fulbat |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Gel |
| Capacity (C20) | 14.7 Ah |
| CCA (EN) | 210 A |
| Length | 135 mm |
| Width | 90 mm |
| Height | 167 mm |
| Guarantee | 1 Year |
| Barcode (EAN) | 3564095509277 |
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.










