Apec Coil Spring Rear ACS1937
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 341 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 102 mm |
| Vehicle Manufacturer | FORD |
| Model | KA |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 5 mm. 9 mm |
£ 16.31 inc. VAT















