Apec Coil Spring Rear ACS1908
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 217 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 134 mm |
| Model | A180 |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | MERCEDES |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 13 mm |
£ 24.70 inc. VAT















