KYB Coil Spring Front RA1355
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 395 mm |
| Weight | 5.4 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 172 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 17 mm |
| Replaces | RA1792; RA1799; RA1801 |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AA |
£ 42.59 inc. VAT






