KYB Coil Spring Front RI1611
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 339 mm |
| Weight | 2.48 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 179 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 13.5 mm |
| Replaces | RI2787 |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | F |
£ 18.34 inc. VAT






