KYB Coil Spring Rear RA6410
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 353 mm |
| Weight | 1.57 Kg |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 108 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 10.8 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AA |
| Suspension | for vehicles with standard suspension |
£ 35.41 inc. VAT






