KYB Coil Spring Rear RA6655
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 370 mm |
| Weight | 1.73 Kg |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 108 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 11 mm |
| Replaces | RA6657 |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AA |
| Suspension | for vehicles with standard suspension |
£ 17.17 inc. VAT






