KYB Coil Spring Rear RH6585
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 276 mm |
| Weight | 1.66 Kg |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 133 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 12.5 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | E |
| Suspension | for vehicles with standard suspension |
£ 18.05 inc. VAT






