KYB Coil Spring Rear RH6394
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 400 mm |
| Weight | 1.59 Kg |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 126 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 10.8 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | E |
£ 27.91 inc. VAT






