NAPA Coil Spring Front NCS1431
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Length | 334 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 157 mm |
| Thickness/Strength | 13 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 12 mm. 5 mm |
£ 16.17 inc. VAT















