NAPA Coil Spring Front NCS1676
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Length | 204 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 103 mm |
| Thickness/Strength | 10 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 5 mm. 9 mm |
£ 12.69 inc. VAT















