Apec Coil Spring Front ACS1013
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 335 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 170 mm |
| Model | BOXER DUCATO RELAY |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | CITROEN FIAT PEUGEOT |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 16 mm |
| Shape/Form | Cylindrical |
£ 22.88 inc. VAT















