Apec Coil Spring Rear ACS1631
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 314 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 130 mm |
| Vehicle Manufacturer | TOYOTA |
| Model | YARIS VERSO |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 12 mm |
£ 25.84 inc. VAT










