664 Enduroline Starter Battery 120Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Enduroline |
| Product Code | 664 |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 120 Ah |
| CCA (EN) | 850 A |
| Length | 350 mm |
| Width | 174 mm |
| Height inc. terms | 224 mm |
| Guarantee | 4 Years |
£ 77.75 inc. VAT




















