W663SE Exide Start PRO Heavy Duty Commercial Professional Battery 12V 110Ah EG1100
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Exide |
| Range | Exide Premium |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 110 Ah |
| CCA (EN) | 750 A |
| Length | 349 mm |
| Width | 175 mm |
| Height inc. terms | 235 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 68.17 inc. VAT




















