664 Numax Premium Commercial Battery 12V 110AH
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Numax |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 110 Ah |
| CCA (EN) | 750 A |
| Length | 346 mm |
| Width | 175 mm |
| Height inc. terms | 239 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 119.40 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Numax |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 110 Ah |
| CCA (EN) | 750 A |
| Length | 346 mm |
| Width | 175 mm |
| Height inc. terms | 239 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 119.40 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Numax |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity | 100 Ah |
| CCA | 610 A |
| Length | 402 mm |
| Width | 175 mm |
| Height inc. terms | 220 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 134.61 inc. VAT