RING RSP2000 Solar Panel Battery Maintainer 12V 20W
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Ring |
| Product Code | RSP2000 |
| Power Source | Solar |
| Power Content | 20 Watts |
| Charge Voltage | 12 V |
| Length | 414 mm |
| Width | 354 mm |
| Height | 21 mm |
| Weight | 1.678 Kg |
| Guarantee | 1 Year |
£ 39.75 inc. VAT








