Bosch Bulb, headlight 1987301410
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | P43t |
| Bulb Type | H4 |
| Bulb Rated Power | 60/55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Pure Light DBL |
£ 1,000.00 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | P43t |
| Bulb Type | H4 |
| Bulb Rated Power | 60/55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Pure Light DBL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | PX26d |
| Bulb Type | H7 |
| Bulb Rated Power | 55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Replaces | 1987301406 |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Pure Light DBL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | P43t |
| Bulb Type | H4 |
| Bulb Rated Power | 60/55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Longlife Daytime DBL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | PX26d |
| Bulb Type | H7 |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Longlife Daytime DBL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 60/55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | P43t |
| Bulb Type | H4 |
| Replaces | 1987301106 |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Plus 120 Gigalight DBL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 60/55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | P43t |
| Bulb Type | H4 |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Plus 150 Gigalight DBL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | PX26d |
| Bulb Type | H7 |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Plus 150 Gigalight DBL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | PX22d |
| Bulb Type | HIR2 |
| Bulb Rated Power | 55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Longlife Daytime WS |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 45/40 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | P45t |
| Bulb Type | R2 (Bilux) |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Basic WS |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | PX43t |
| Bulb Type | HS1 |
| Bulb Rated Power | 35/35 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Basic WS |
£ 1,000.00 inc. VAT