Bosch Eco R10w 12v Ba15s Trade Pk-Eblb245 1987302816
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 10 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | BA15s |
| Bulb Type | R10W |
| Function | Bulb, direction indicator |
| Product Description | Basic WS |
£ 1,000.00 inc. VAT






