Bosch Eco W3w 12v 3w W2.1x9.5d Trade Pk 1987302818
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 3 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | W2.1x9.5d |
| Bulb Type | W3W |
| Function | Bulb, glove compartment light |
| Product Description | Basic WS |
£ 1,000.00 inc. VAT






