Bosch Giga/Lt 120 H4 12v 60/55w P43t (X2) 1987301106
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Type | H4 |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Rated Power | 60/55 W |
| Function | Bulb |
| Replaced by | 1987301425 |
| Product Description | Plus 120 Gigalight |
| Product Information |
|
| Product Technical Information |
|
| Product Title | Headlamp Halogen - H4 12V 60/55W P43t - Gigalight Plus 120 |
£ 1,000.00 inc. VAT






