334 Hankook SMF Car Battery 12V 95AH MF59519
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Hankook |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 95 Ah |
| CCA (EN) | 720 A |
| Length | 302 mm |
| Width | 172 mm |
| Height inc. terms | 220 mm |
| Guarantee | 4 Years |
£ 78.34 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Hankook |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 95 Ah |
| CCA (EN) | 720 A |
| Length | 302 mm |
| Width | 172 mm |
| Height inc. terms | 220 mm |
| Guarantee | 4 Years |
£ 78.34 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Hankook |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 95 Ah |
| CCA (EN) | 720 A |
| Length | 306 mm |
| Width | 173 mm |
| Height inc. terms | 225 mm |
| Guarantee | 4 Years |
£ 80.48 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Hankook |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 110 Ah |
| CCA (EN) | 750 A |
| Length | 330 mm |
| Width | 172 mm |
| Height inc. terms | 242 mm |
| Guarantee | 4 Years |
£ 88.73 inc. VAT