LF020 Lucas Fusion AGM Car Battery 12V 105Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Lucas |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 105 Ah |
| CCA (EN) | 950 A |
| Length | 393 mm |
| Width | 175 mm |
| Height inc. terms | 190 mm |
| Guarantee | 4 Years |
£ 189.30 inc. VAT




















