Bosch Pollen / Cabin Filter 1987435509
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Length | 250 mm |
| Width | 182 mm |
| Height | 45 mm |
| Function | Filter, cabin air |
| Quantity | 1 |
| Filter Type | Activated Carbon Filter |
| Basic Version (Part No.) | 1987432240 |
£ 33.20 inc. VAT







