Pair of Yuasa NPC24-12 Cyclic Battery
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Yuasa |
| Range | Yuasa NP |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity | 24 Ah |
| Length | 175 mm |
| Width | 166 mm |
| Height inc. terms | 125 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 151.82 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Yuasa |
| Range | Yuasa NP |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity | 24 Ah |
| Length | 175 mm |
| Width | 166 mm |
| Height inc. terms | 125 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 151.82 inc. VAT