ENTX4L-BS Enduroline Advanced Motorcycle Battery 12V 4Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Enduroline |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 4 Ah |
| CCA (EN) | 85 A |
| Length | 113 mm |
| Width | 69 mm |
| Height inc. terms | 87 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 14.19 inc. VAT





















