MBTX12UHD Black MOTOBATT Quadflex AGM Bike Battery 12V 14Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | MOTOBATT |
| Product Code | MBTX12UHD |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C10) | 14 Ah |
| CCA (EN) | 200 A |
| Length | 151 mm |
| Width | 87 mm |
| Height inc. terms | 130 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 69.00 inc. VAT






















