Platinum Hp Mf Agm 2.5ah 45cca Wc 1yr CTR4A-BS
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Platinum |
| Battery Length | 113 mm |
| Battery Voltage | 12 V |
| Battery Width | 48 mm |
| Battery Capacity | 3 Ah |
| Battery Function | Starter Battery |
| Battery Height | 85 mm |
| Product Description | Platinum |
£ 1,000.00 inc. VAT






