YB9L-A2 Varta Powersports Freshpack Motorcycle Battery 509 016 013 (12N9-3A) B9L-A2
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Varta |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 9 Ah |
| CCA (EN) | 130 A |
| Length | 135 mm |
| Width | 75 mm |
| Height inc. terms | 139 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 31.21 inc. VAT




















