YB10L-B2 Varta Powersports Freshpack Motorcycle Battery 511 013 009 (YB10L-B2, 12N10-3B)
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Varta |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 11 Ah |
| CCA (EN) | 150 A |
| Length | 136 mm |
| Width | 91 mm |
| Height inc. terms | 146 mm |
| Other References | 6D3PS |
| Guarantee | 1 Year |
£ 35.96 inc. VAT




















