Yuasa YB9L-A2 YuMicron Motorcycle Battery
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Yuasa |
| Range | Yuasa YuMicron |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 9.5 Ah |
| CCA | 124 A |
| Length | 135 mm |
| Width | 75 mm |
| Height inc. terms | 139 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 45.49 inc. VAT




















