TRW Motorcycle Brake Disc MSW223
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 320 mm |
| Rotor Style | Perforated, floating brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 69 mm |
£ 103.11 inc. VAT















