Brembo Motorcycle Brake Disc 68B407H8
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 6 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 245 mm |
£ 109.53 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 6 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 245 mm |
£ 109.53 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 245 mm |
£ 126.18 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 4.5 mm |
| Number Of Holes | 3 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 240 mm |
£ 113.07 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 4 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 292 mm |
£ 126.18 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 4 mm |
| Number Of Holes | 4 |
| Rotor Style | Perforated, two-piece brake disc |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 285 mm |
£ 252.36 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Rotor Style | Perforated, two-piece brake disc |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 290 mm |
£ 277.35 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 6 |
| Rotor Style | Perforated, two-piece brake disc |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 298 mm |
£ 251.16 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Rotor Style | Perforated, two-piece brake disc |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 298 mm |
£ 251.16 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 4.5 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Rotor Style | Perforated, two-piece brake disc |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 282 mm |
£ 251.16 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 4.5 mm |
| Number Of Holes | 6 |
| Rotor Style | Perforated, two-piece brake disc |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 296 mm |
£ 289.26 inc. VAT