Brembo Motorcycle Brake Disc 68B407A6
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 6 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 256 mm |
£ 109.53 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 6 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 256 mm |
£ 109.53 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 3.5 mm |
| Number Of Holes | 6 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 260 mm |
£ 101.19 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 6 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 282 mm |
£ 127.38 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 320 mm |
£ 141.65 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 263 mm |
£ 102.36 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 6 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 267 mm |
£ 102.36 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 6 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 276 mm |
£ 140.48 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 4.5 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 220 mm |
£ 101.19 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 6 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 300 mm |
£ 140.48 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Brembo |
| Brake Disc Thickness | 5 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Function | Brake Disc |
| Outlet Diameter | 320 mm |
£ 154.76 inc. VAT