KYB Coil Spring Rear RA7165
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 296 mm |
| Weight | 2.1 Kg |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 121 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 12 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | E |
£ 34.63 inc. VAT






