KYB Coil Spring Rear RC5534
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 405 mm |
| Weight | 3.23 Kg |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 118 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 13.8 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AC |
| Suspension | for vehicles with standard suspension |
£ 31.63 inc. VAT






