KYB Coil Spring Rear RC5147
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 380 mm |
| Weight | 3.01 Kg |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 129 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 12.8 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AC |
£ 35.25 inc. VAT






