Apec Coil Spring Front ACS1699
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 309 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 139 mm |
| Vehicle Manufacturer | AUDI |
| Model | A4 |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 15 mm |
£ 33.26 inc. VAT















