Apec Coil Spring Front ACS1630
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 361 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 137 mm |
| Model | AROSA LUPO POLO |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | SEAT VOLKSWAGEN |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 12 mm |
£ 17.90 inc. VAT











