Apec Coil Spring Front ACS1724
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 348 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 134 mm |
| Vehicle Manufacturer | ALFA ROMEO |
| Model | 159 |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 14 mm |
£ 27.00 inc. VAT















