Apec Coil Spring Front ACS1834
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 321 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 142 mm |
| Model | LEON |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | SEAT |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 11 mm. 8 mm |
£ 32.34 inc. VAT















