Apec Coil Spring Front ACS1871
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 450 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 192 mm |
| Vehicle Manufacturer | FIAT |
| Model | DUCATO |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 18 mm |
£ 43.07 inc. VAT















