Apec Coil Spring Front ACS1806
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 325 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 175 mm |
| Model | 328 330 330D |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | BMW |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 13 mm. 5 mm |
£ 23.82 inc. VAT















