NAPA Commercial Battery 629NN
Temporarily Out Of Stock
This item is temporarily out of stock.
Please contact us to enquire about an alternative product.
202.53OutOfStock
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 150 Ah |
| CCA (EN) | 850 A |
| Length | 513 mm |
| Width | 223 mm |
| Height | 223 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043809485 |
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.





