NAPA Commercial Battery 632N
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 230 Ah |
| CCA (EN) | 1200 A |
| Length | 518 mm |
| Width | 273 mm |
| Height | 242 mm |
£ 245.33 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 230 Ah |
| CCA (EN) | 1200 A |
| Length | 518 mm |
| Width | 273 mm |
| Height | 242 mm |
£ 245.33 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 120 Ah |
| CCA (EN) | 1000 A |
| Length | 330 mm |
| Width | 172 mm |
| Height | 240 mm |
£ 169.89 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 145 Ah |
| CCA (EN) | 900 A |
| Length | 513 mm |
| Width | 189 mm |
| Height | 223 mm |
£ 208.51 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 135 Ah |
| Length | 503 mm |
| Width | 181 mm |
| Height | 233 mm |
£ 205.17 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 135 Ah |
| CCA (EN) | 850 A |
| Length | 514 mm |
| Width | 175 mm |
| Height | 223 mm |
£ 229.10 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 180 Ah |
| Length | 506 mm |
| Width | 220 mm |
| Height | 218 mm |
£ 243.26 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 180 Ah |
| CCA (EN) | 1050 A |
| Length | 513 mm |
| Width | 223 mm |
| Height | 223 mm |
£ 258.96 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 210 Ah |
| Length | 516 mm |
| Width | 271 mm |
| Height | 236 mm |
£ 280.87 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 130 Ah |
| CCA (EN) | 840 A |
| Length | 510 mm |
| Width | 216 mm |
| Height | 209 mm |
£ 169.49 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 200 Ah |
| CCA (EN) | 1200 A |
| Length | 513 mm |
| Width | 223 mm |
| Height | 223 mm |
£ 281.42 inc. VAT